Přeskočit navigaci.

LED pásky – praktické a všestranné osvětlení

LED pásky jsou ideální většinou tam, kde požadujeme liniové osvětlení velmi malých rozměrů či chceme přidat dodatečné osvětlení bez zasahování do podkladu.

LED pásky nabízí velký výběr barev svitu a výkonů. Mohou být upraveny na prakticky libovolnou délku a dodány nejen samostatně, ale také včetně hliníkových profilů.

Vyzkoušejte jedno z nejúspornějších osvětlení současnosti!

Typy LED pásků dle příkonu

4w

do 12W/m

nad12w

od 13W/m do 30W/m

nad36w

nad 30W/m

rgb

RGB

4w

Speciální, Ra 90+

Kde použít LED pásky ?

Praktické samolepicí LED pásky mohou být použity jako trvale svítící světlo na chodbách, ve výkladních skříních, vitrínách, kuchyňských linkách, také v architektuře, pro osvětlení fasád, reklamních štítů, plotů, ale také mostů fontán, jezírek apod.

LED pásky poslouží také jako nenápadný světelný zdroj například v ložnici, kde zvýší komfort a přitom neoslní.

Čelně zalité LED pásky je možné umístit do vlhkého případně venkovního prostředí (dle posouzení jednotlivých případů). Nedoporučujeme, aby na ně přímo dopadalo sluneční záření případně byly vystavovány jiným vnějším faktorům jako je déšť, sníh. Jako hodné umístění se jeví místo pod střechou, přístřeškem, výklenkem apod.

Technické údaje

Hlavními výhodami LED pásků jsou: ohebnost, vysoká účinnost, svítivost a životnost. LED pásky lze jednoduše upravit na potřebnou délku (stříháním po každých 3 ks LED). Jejich montáž je velmi snadná – stačí nalepit pásku na podklad a připájet vodiče do vyznačených bodů. Vodiče potřebného typu a délky si můžete objednat společně s LED páskami.

LED pásky se standardně dodávají v kotoučích o délce 5 metrů (některé typy 25m). Délka LED pásky, která může být napájena z jednoho konce, činí 7 metrů pro pásku s příkonem 4 W/m, 4 metry pro příkon 12 W/m, 1,5 metru pro 36 W/m, atd. Přesné údaje a technickou specifikaci najdete v katalogových listech   a cenících.

Námi dodávané LED pásky splňují vysoké nároky na kvalitu a životnost, což je nutné zejména pro jejich bezproblémový provoz při vysokých zátěžích a v aplikacích s téměř trvalým svitem, např. průmysl, obchodní domy, restaurace, reklamní panely.

ZDARMA

poskytujeme konzultace, aplikační doporučení, měření termokamerou, aj.

Dokumenty

Výběr z referencí

Chcete-li vědět více o kategorii led diod, kontaktujte nás

*) Povinné vyplnit